Zwroty i reklamacje

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "Ustawa o prawach konsumenta" możesz bez podania przyczyny odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. W Glonojad.pl rozszerzamy ten czas do 365 dni. Jednak zwrot jest możliwy tylko wówczas, jeśli produkt nie jest w żaden sposób zniszczony i użyty.

Zwrot gotówki odbywa się w ciągu 14 dni od przyjęcia towaru na Twój rachunek bankowy. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT lub paragonem.

W przypadku reklamacji należy najpierw wysłać do nas wiadomość na adres [email protected] Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko, numer zamówienia i opisać przedmiot reklamacji.

Adres do zwrótów i korespondencji:

GLONOJAD BIURO
ul. Glinianki 8
60-008 Poznań

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!