Zabawki dla psów

Czy psy potrzebują zabawek tak jak dzieci? Oczywiście! I tak jak dzieci potrafią się nimi szybko znudzić lub szybko je zepsuć. Zabawki dla psów mogą być zupełnie proste, tak jak np. gumowe piłki czy patyki, ale mogą też mieć formę pluszowych przytulanek czy różnej wielkości gryzaków. Są też oczywiście niezniszczalne i mocno bawiące zabawki firmy Kong.
Możesz ich używać do aportowania, przeciągania (specjalne liny z uchwytami lub piłkami), a nawet napełniać je smakołykami. Dobrze dobrane akcesoria sprawią, że Twój pies nie będzie się nudził w domu podczas Twojej nieobecności, a wspólne spacery dadzą Wam dużo więcej frajdy. Wszystkie te super gadżety znajdziesz na liście poniżej.
Pokaż więcej »
Zabawki dla psów
Polecane produkty

Kategoria Zabawki dla psów zawiera 161 produktów, których cena zaczyna się od 2,09 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Kong Air Dog Tennis Ball Medium 3 szt..

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!