Tropical Green Algae Wafers 100ml

Dostępność:
Dostępny
Producent:
Ocena:

Cena:
10,69 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Tropical Green Algae Wafers - roślinne, tonące wafelki ze spiruliną dla glonojadów.

Roślinny pokarm w postaci tonących wafelków z dodatkiem glonów Spirulina platensis, przeznaczony do codziennego karmienia ryb z rodziny Loricariidae, które w diecie wymagają znacznego udziału składników pochodzenia roślinnego i glonów. Ponadto wafelki doskonale uzupełniają dietę wszystkożernych gatunków ryb dennych oraz skorupiaków słodkowodnych i morskich. Green Algae Wafers to pokarm o bardzo dużej hydrostabilności (nasiąkając wodą, zachowuje strukturę i nie rozpada się), co ułatwia karmienie skorupiaków oraz umożliwia zbliżony do naturalnego sposób żerowania rybom, których otwór gębowy jest przekształcony w przyssawkę zaopatrzoną w zęby służące do ścierania pokarmu z twardych powierzchni. Dla glonojadów polecamy również: Pleco’sTabin, Super SpiruTabin B oraz pokarmy z serii MiNi Wafers.

Szczegółowe opinie o produkcie
Zobacz wszystkie opinie o Tropical Green Algae Wafers 100ml
(średnia ocena: 5/5, liczba opinii: 3)
5 (5/5)
Od dawna karmię swoje glonojady tym pokarmem. Cena przystępna. Sklep szybko obsługuje klientów.
5 (5/5)
To z całą pewnością NAJLEPSZY pokarm dla glonojadów i innych rybroślino- i wszystkożernych. Mój glonojad bardzo szybko rośnie na tych tabletkach (teraz już pięknie też przytył i nie jest już taki długi i chudy jak kiedyś), ma bardzo dużo energii i widać, że jest bardzo szczęśliwy. A to chyba najważniejsze dla każdego akwarysty. Inne rybki też bardzo chętnie to wsówają (skalary, gupiki, miedziki, bojowniki). Współpraca ze sprzedawcą też bardzo dobra. POLECAM!!
5 (5/5)
bardzo dobra jakosc,glonojadki zjadaja go do ostatniego wafelka
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny