Terraria

Jak zapewnić swojemu podopiecznemu podopiecznemu najlepsze warunki do życia i rozmnażania? W przypadku płazów i gadów będzie to oczywiście odpowiednich rozmiarów terrarium. Najczęściej spotykane są terraria szklane lub wykonane z drewna i PCV. Łatwo utrzymać w nich czystość i zaaranżować wnętrze dla zwierzaka.Bardzo przydatne są plastikowe faunaboxy / faunaria, które przydają się do transportu lub rozmnażania. Każdy terrarysta powinien mieć w swoich zasobach taki pojemnik, np. na wypadek wizyty u weterynarza. Ciekawymi produktami są również dostarczane przez firmę Exo Terra flexaria czy exploraria. Te wykonane z plastikowej siatki gadżety zwykle nie służą do stałej hodowli, ale idealnie sprawdzają się jeśli chcemy naszego gada przewietrzyć na balkonie czy w ogrodzie lub wybrać się z nim na wystawę terrarystyczną.
Pokaż więcej »
Terraria
Polecane produkty

Kategoria Terraria zawiera 27 produktów, których cena zaczyna się od 12,79 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Exo Terra Screen Terrarium siatkowe 45x45x60cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!