Sera Odmulacz do żwiru trójkątny

Dostępność:
Dostępny
Producent:
Ocena:

Cena:
28,04 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Sera Odmulacz do żwiru trójkątny jest to przyrząd do czyszczenia dna akwarium. Poza czyszczeniem dna akwarium z gromadzących się resztek pokarmowych i odchodów ryb, bardzo ważna dla zdrowia ryb i roślin jest regularna, częściowa wymiana wody. Sera odmulacz umożliwia łatwe i dokładne oczyszczanie dna akwarium. Duża średnica rury ssącej powoduje, że nawet drobny żwir pozostanie w akwarium, a usunięte zostaną tylko nieczystości. Przyrząd umożliwia jednoczesną częściową wymianę wody. Dzięki znacznej długości (125cm) umożliwia dotarcie do każdego miejsca akwarium. Łatwa obsługa, bez zasysania i połykania wody.

Szczegółowe opinie o produkcie
Zobacz wszystkie opinie o Sera Odmulacz do żwiru trójkątny
(średnia ocena: 4,83/5, liczba opinii: 12)
5 (5/5)
Bardzo ciekawe, niepozorne urządzenie. Żwirek wprowadza w ruch dzięki czemu muł znajdujący się w nim zostaje wyciagnięty. Dobry przy podmienianiu części wody.
5 (5/5)
"Odkurzanie" dna w akwarium mojego gada stało sie łatwe i przyjemne - wszelkie smieci spośród kamyków sa odsysane bez problemu. Kształt końcówki umozliwia czyszczenie rogów, w których zwykle zbierało się najwięcej zanieczyszceń. Polecam posiadaczom żółwi :)
5 (5/5)
Jedna z wielu rzeczy zakupionych w sklepie i zapewne nie ostatnia. Świetna i szybka obsługa,a towar dostarczony pod drzwi(mieszkam we Wrocławiu). Polecam wszystkim.
5 (5/5)
miałem wcześniej domowej roboty prowizorkę z wężyka i lejka, odmulacz sery jednak spełnia zdecydowanie lepiej swoje zadanie;
5 (5/5)
Polecam super zabawka do sprzątania dna.Jetem mile zaskoczony,łatwa obsługa zasysania wody,dobrze przefiltrowuje zawartość dna z zanieczyszczeń.T?akie niepozorne urządzenie na pierwszy rzut oka a miłe zaskoczenie w działaniu.Polecam wszystkim!!!
5 (5/5)
tak proste coś a takie skuteczne, towar godny polecenia
5 (5/5)
Jestem wielbicielką waszego sklepu, nie po raz pierwszy się tu zaopatruję;] Odmulacz działa bez zarzutu, wreszcie nie muszę łykać tego świństwa przy odmulaniu starym sprzętem. |Polecam gorąco!
3 (3/5)
Sprzedawca ok. Odmulacz to kawałek wężyka igielitowego z Kawałkiem plastikowej ssawki. Doby ale zadrogi.
5 (5/5)
Bardzo fajnie odmula dno akwarium, a jest co odmulać przy welonkach. Produkt super, polecam.
5 (5/5)
Szybka dostawa zamówionego towaru. Wszystko zgodnie z opisem.
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny