Sera FD Tubifex 50ml/6g

Dostępność:
Czasowo niedostępny
Producent:

Cena:
11,38 PLN
Czasowo niedostępny

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Sera FD Tubifex to uzupełniający pokarm dla ryb drapieżnych (kąsaczowatych, niektórych sumików, pielęgnic z Ameryki środkowej). Jest to pokarm szczególnie bogaty w białko, a jego wysoką jakość uzyskano dzięki dokładnej kontroli. Na początku rureczniki wchodzące w skład tego pokarmu są dokładnie czyszczone, szybko zamrażane, a następnie suszone. Po tych zabiegach pokarm jest krojony w kostki. Wartość odżywcza pokarmu może być dodatkowo podwyższona dzięki dodaniu 1-2 kropli preparatu Sera Fishtamin na około pięć minut przed karmieniem ryb. Kostki Sera FD Tubifex mogą być łatwo przyczepione do wewnętrznej szyby akwarium lub mogą swobodnie pływać po powierzchni wody. Szczególnie fascynujące jest karmienie tym pokarmem niektórych gatunków sumików, zwłaszcza jeżeli w akwarium pielęgnujemy ich co najmniej kilka sztuk. Dno takiego akwarium powinno być pokryte drobnym żwirkiem lub piaskiem. Kostkę pokarmu wciskamy w podłoże na głębokość 1,5-2,0cm, dzięki czemu sumiki gromadzą się w tym miejscu i poszukują smakołyku. Nie martwmy się, że pokarm nie zostanie znaleziony przez ryby, ma silny i atrakcyjny aromat dla ryb.

Opakowanie: 50ml/6g.

Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny