Dieta Barf - Suplementy

Suplementy do diety BARF dla psa. Zwrot BARF oznacza Biologically Appropriate Raw Food, czyli biologicznie odpowiednie surowe jedzenie (nieprzetworzone).

W przypadku psów jest to po prostu surowe mięso, odpowiednio skomponowane z warzywami, owocami, ziołami i wsparte suplementami. Posiłki przygotowujemy tak, aby spełniały wymagania biologiczne naszego psa. Suplementy możemy podzielić na dwie grupy: podstawowe i uzupełniające. Jednak w przypadku każdego zwierzęcia grupy suplementów podstawowych i uzupełniających mogą się bardzo różnić. W diecie psa powinny się znaleźć suplementy takie jak: drożdże browarnicze (witaminy z grupy B), algi morskie (przede wszystkim jod), tran (bądź inne źródło witaminy D), olej z łososia bądź z kryla (kwasy omega 3 i 6), hemoglobina – w postaci świeżej bądź suszonej (żelazo).

Umiejętnie dobrane do zapotrzebowania zwierzęcia poprawiają jego kondycję, wspomagają leczenie konwencjonalne, a nawet leczą.

Pokaż więcej »
Dieta Barf - Suplementy
Polecane produkty

Kategoria Dieta Barf - Suplementy zawiera 16 produktów, których cena zaczyna się od 4,32 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Trixie Tran dla psa i kota 250 ml.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!