Szczegółowe opinie o produkcie

Fluval E grzałka z mikroprocesorem do akwariów 300W

(średnia ocena: 3,33/5, liczba opinii: 3)
4 (4/5)
solidnie wykonana grzałka, z treściwą i rzeczową instrukcją. swoje zadanie spełnia doskonale. drobnym mankamentem jest moim zdaniem światełko zmieniające kolor w zależności od temperatury - zmiany oświetlenia rozpraszają zwierzęta i domowników w nocy.
5 (5/5)
Rewelacja! Wróciłem do akwarystyki po 20 latach. Przyjemnie jest wracać w takim klimacie. Towar przedni (za moich czasów takich grzałek nie było). Nie było również takich sklepów. Polecam więc sklep, szybką dostawę, ceny, towar. REWELACJA!
1 (1/5)
W ciągu roku grzałka została trzeci raz wysłana do reklamacji. Nie spełnia w żaden sposób oczekiwań. Czas reklamcji to około 6 - 8 tygodni. Musi być umieszczona przy dużym ruchu wody, ponieważ pokazuje na swoim wyświetlaczu głupoty (np. temp.wody w granicach 25 do 28 st.). Nie polecam. Obecnie zwróciłem się z prośbą o zwrot pieniędzy, a jeżeli nie ma takiej możliwości, to nie chcę żeby była mi przysłana.( za jakiś czas, będę musiał ją wysłać do reklamacji, a to przecież są koszty )
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny