Szczegółowe opinie o produkcie
(średnia ocena: 4,88/5, liczba opinii: 8)

JBL AquaBasis Plus podłoże 5l

4 (4/5)
Jakiś czas temu, po gruntownym sprzątaniu akwarium zafundowałam moim rachitycznym roślinkom nowe podłoże. Warstwa JBL AquaBasis plus na dno i warstwa żwirku na wierzch. Mimo, że napełniłam akwarium bardzo ostrożnie i nie naruszyłam żwirku, woda zrobiła się bardzo mętna. Po kilku godzinach widoczność trochę się poprawiła. Dwa dni później otrzepałam roślinki z brązowo-szarego nalotu i wypłukałam filtr. Teraz wreszcie można się cieszyć z rezultatów. Woda jest czysta, a roślinki zaczynają się odwdzięczać wypuszczając nowe zielone listki. Myślę, że całego ambarasu z mętną wodą można uniknąć wsypując podłoże do suchego akwarium. W moim było ok. 3 cm wody. Sklep godny polecenia. Przesyłka wysłana błyskawicznie, kurier GLS uprzedził SMS-em o swoim przyjeździe. Ponieważ nikogo w tym czasie nie miało być w domu , zmodyfikował swoją trasę i przesyłkę dostarczył mi do pracy.
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!