Ogrzewanie terrarium

Interesuje Cię ogrzewanie do terrarium? Znajdziesz tutaj różnego rodzaju ceramiczne emitery ciepła, maty grzewcze, silikonowe przewody grzejne, elektroniczne kamienie ogrzewające oraz podgrzewacze wyściółki terrarium takich producentów jak Aqua-Szut, AquaEl, Exo Terra i JBL.

 

Trzymasz w domu coś bardziej egzotycznego niż chomik czy świnka morska? Proponuje kompleksowe oświetlenie i ogrzanie Twojego ukochanego gekona, ptasznika lub węża. Bądź odpowiedzialnym terrarystą i wyposaż swoje terrarium w najlepszej jakości ceramiczne emitery ciepła, profesjonalne maty grzewcze oraz bezpieczne silikonowe przewody grzejne.

Niech Twój Tropicolotes steudneri przysiądzie na elektronicznych kamieniach ogrzewających, a Lepidodactylus lugubris zagrzebie się w idealnie podgrzanej wyściółce terrarium. Ogrzewanie terrarium jest bardzo ważne - pamiętaj o tym, że zwierzęta takie jak traszki czy salamandry są niezwykle podatne na zmiany temperatury w swoim otoczeniu i (w przypadku, kiedy jest ona za niska) stają się nieaktywne.

Nowoczesne sposoby ogrzewania terrariów pozwalają również na to, żeby gady, które w nich mieszkają, nie uległy przegrzaniu, które jest równie niebezpieczne co wychłodzenie - przekroczenie górnej granicy tolerancji danego gatunku na wysoką temperaturę o 5-10 stopni może spowodować poważne uszkodzenia narządów wewnętrznych. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej klasy produkty firm Aqua-Szut, AquaEl, Exo Terra i JBL, które zapewnią Twoim zwierzętom komfort oraz bezpieczeństwo, a Tobie spokojny sen i pewność, że dostarczasz optymalne ogrzewanie gadów i płazów najbardziej zbliżone do ich naturalnych siedlisk.

Jeśli jesteś fanem ptaszników i hodujesz je w swoim terrarium, również nie możesz zapomnieć o zapewnieniu im dogodnej temperatury - wystarczy, że spadnie ona o kilka stopni, a ptaszniki zrobią się osowiałe, będą się mniej poruszały oraz stracą apetyt, co bardzo niekorzystnie wpłynie na ich funkcjonowanie oraz żywotność. O ile zimą Twoje terrarium będzie najprawdopodobniej najcieplejszym miejscem w domu, o tyle latem, kiedy temperatura również na zewnątrz jest wysoka, może zamienić się w miejsce najbardziej duszne, dlatego zadbaj o należyte jego umiejscowienie i kontroluj temperaturę, jaka w nim panuje. Nie pozwól swoim ciepłolubnym pupilom zmarznąć ani się przegrzać, w końcu klimat mamy w kraju dość kapryśny!

 

 

Pokaż więcej »
Ogrzewanie terrarium
Polecane produkty

Kategoria Ogrzewanie terrarium zawiera 44 produktów, których cena zaczyna się od 10,82 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: JBL ReptilHeat ceramiczny promiennik do terrariów 100W.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!