Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym infolinia będzie nieczynna, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Ogrzewanie terrarium

Interesuje Cię ogrzewanie do terrarium? Znajdziesz tutaj różnego rodzaju ceramiczne emitery ciepła, maty grzewcze, silikonowe przewody grzejne, elektroniczne kamienie ogrzewające oraz podgrzewacze wyściółki terrarium takich producentów jak Aqua-Szut, AquaEl, Exo Terra i JBL.

 

Trzymasz w domu coś bardziej egzotycznego niż chomik czy świnka morska? Proponuje kompleksowe oświetlenie i ogrzanie Twojego ukochanego gekona, ptasznika lub węża. Bądź odpowiedzialnym terrarystą i wyposaż swoje terrarium w najlepszej jakości ceramiczne emitery ciepła, profesjonalne maty grzewcze oraz bezpieczne silikonowe przewody grzejne.

Niech Twój Tropicolotes steudneri przysiądzie na elektronicznych kamieniach ogrzewających, a Lepidodactylus lugubris zagrzebie się w idealnie podgrzanej wyściółce terrarium. Ogrzewanie terrarium jest bardzo ważne - pamiętaj o tym, że zwierzęta takie jak traszki czy salamandry są niezwykle podatne na zmiany temperatury w swoim otoczeniu i (w przypadku, kiedy jest ona za niska) stają się nieaktywne.

Nowoczesne sposoby ogrzewania terrariów pozwalają również na to, żeby gady, które w nich mieszkają, nie uległy przegrzaniu, które jest równie niebezpieczne co wychłodzenie - przekroczenie górnej granicy tolerancji danego gatunku na wysoką temperaturę o 5-10 stopni może spowodować poważne uszkodzenia narządów wewnętrznych. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej klasy produkty firm Aqua-Szut, AquaEl, Exo Terra i JBL, które zapewnią Twoim zwierzętom komfort oraz bezpieczeństwo, a Tobie spokojny sen i pewność, że dostarczasz optymalne ogrzewanie gadów i płazów najbardziej zbliżone do ich naturalnych siedlisk.

Jeśli jesteś fanem ptaszników i hodujesz je w swoim terrarium, również nie możesz zapomnieć o zapewnieniu im dogodnej temperatury - wystarczy, że spadnie ona o kilka stopni, a ptaszniki zrobią się osowiałe, będą się mniej poruszały oraz stracą apetyt, co bardzo niekorzystnie wpłynie na ich funkcjonowanie oraz żywotność. O ile zimą Twoje terrarium będzie najprawdopodobniej najcieplejszym miejscem w domu, o tyle latem, kiedy temperatura również na zewnątrz jest wysoka, może zamienić się w miejsce najbardziej duszne, dlatego zadbaj o należyte jego umiejscowienie i kontroluj temperaturę, jaka w nim panuje. Nie pozwól swoim ciepłolubnym pupilom zmarznąć ani się przegrzać, w końcu klimat mamy w kraju dość kapryśny!

 

 

Pokaż więcej »
Ogrzewanie terrarium
Polecane produkty

Kategoria Ogrzewanie terrarium zawiera 44 produktów, których cena zaczyna się od 10,82 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: JBL ReptilHeat ceramiczny promiennik do terrariów 100W.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!