Oczko Wodne

Na działce rekreacyjnej czy w przydomowym ogrodzie, zawsze stanowi wspaniały element dekoracyjny i funkcjonalny. Woda, rośliny, ryby ... Pozwalają w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu, a sama praca włożona w utrzymanie i pielęgnację naszego małego wycinka jeziora daje wiele satysfakcji.
My pomagamy Ci w tej pracy dostarczając niezbędne akcesoria do oczka wodnego typu filtry, pompy i fontanny. Mamy również wysokiej jakości pokarmy dla wszystkich ryb żyjących w Twoim oczku, a także preparaty przydatne w przypadku chorób czy rozkwitu glonów.
Pokaż więcej »
Oczko Wodne
Polecane produkty

Kategoria Oczko Wodne zawiera 234 produktów, których cena zaczyna się od 1,00 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: AquaEl Aqua Jet PFN 25000 - pompa fontannowa.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!