Kuwety i łopatki

Zdecydowana większość naszych kotów załatwia swoje potrzeby w mieszkaniu lub domu. Zatem absolutnie każdy hodowca powinien mieć w swoim arsenale akcesoriów kuwetę dla kota. Odmian kuwet jest prawie tak samo wiele co żwirków do nich, najpopularniejszy podział to kuwety odkryte i kryte (toalety dla kota).

Wersja kryta przypomina trochę transporter, zwykle ma ruchome drzwiczki i dodatkowy otwór wentylacyjny z wbudowanym filtrem węglowym (najczęściej gąbka nasączona roztworem węgla aktywnego).Zajmuje dość dużo miejsca w porównaniu do wersji odkrytej, ale jest bardziej higieniczna i koty nie wysypują z niej żwirku. Kuwety odkryte zwykle zaopatrzone są w tzw. ramkę, która pomaga utrzymać żwirek w środku. Często przy kuwetach stawiamy również niewielkie maty/wycieraczki, których zadaniem jest zbieranie żwirku z kocich łap po wyjściu z toalety.
Pokaż więcej »
Kuwety i łopatki
Polecane produkty

Kategoria Kuwety i łopatki zawiera 29 produktów, których cena zaczyna się od 5,54 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Filtr Węglowy do kuwet 20x7cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!