Klatki dla fretek

Ten niewielki drapieżnik z rodziny łasicowatych potrzebuje dużej przestrzeni do aktywnego życia, tak więc i klatka dla fretki musi być odpowiednio duża i wyposażona we fretkowe gadżety. Poniżej znajdziesz kilka rodzajów klatek przystosowanych do hodowli fretek, najczęściej już z dodatkowym wyposażeniem.
Podobnie jak u szynszyli potrzebne będą tarasy i pochylnie, a dodatkowo podwieszany hamak lub domek, który będzie służył do zabawy i wypoczynku.
Bardzo ciekawym elementem mogą być rurki i tunele o odpowiedniej średnicy, w których nasze fretki będą mogły 'polować'. Możemy też zainstalować narożną toaletę, ale bez gwarancji, że nasz zwierz nauczy się z niej korzystać.
Pokaż więcej »
Klatki dla fretek
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla fretek zawiera 2 produktów, których cena zaczyna się od 232,47 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter Zoo Ferret 100 - klatka dla fretki ocynkowana.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!