Klatki dla gryzoni

Poszukujesz mieszkanka dla swojego małego futrzaka? Tutaj znajdziesz bardzo szeroki wybór wysokiej jakości klatek dla gryzoni przeznaczonych zarówno dla najmniejszych myszek i chomików jak i dużych klatek dla królików. W ofercie standardowe klatki druciane jak i super wygodne i kolorowe klatki plastikowe.


Zwróćcie baczną uwagę na odległość między prętami w klasycznych klatkach drucianych, tak aby Wasze myszki lub chomiki dżungarskie nie znalazły łatwej drogi do zwiedzania całego domu:) Dla świnek i królików wybierajcie większe klatki o jak największej kuwecie, a dla szczurów przestronne, piętrowe klatki.
Jeśli w zestawie nie ma dodatkowego wyposażenia, nie zapomnijcie o kołowrotkach, pojnikach i innych bardzo przydatnych gadżetach.

Pokaż więcej »
Klatki dla gryzoni
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla gryzoni zawiera 62 produktów, których cena zaczyna się od 43,05 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter-Zoo Teddy 2 karuzela klatka dla chomika 36x24x54cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!