Klatki dla szynszyli

Szynszyla, niezależnie od tego czy będzie duża, mała czy górska, to gryzoń wymagający szczególnej troski. Planując hodowlę tych zwierzaków musimy uwzględnić fakt, że klatka dla szynszyli musi być na prawdę duża i odpowiednio wyposażona. 60cm w podstawie i 50cm wysokości to absolutne minimum.
Powinna mieć zainstalowane tarasy, które podzielą klatkę na kilka poziomów, do tego oczywiście odpowiednie pochylnie, które je połączą i umożliwią bezpieczne poruszanie się po całości.
Zaplanuj też miejsce na basen kąpielowy ze specjalnym pyłem, którego szynszyle będą używać do czyszczenia futerka.Drewniany, narożny domek będzie idealnym uzupełnieniem całości lokum.
Pokaż więcej »
Klatki dla szynszyli
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla szynszyli zawiera 4 produktów, których cena zaczyna się od 150,06 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter Zoo Chinchilla 60 Klatka Ocynkowana dla szynszyli i szczurów 59x36x55cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!