Klatki dla świnek morskich

Przestronne, wygodne, bezpieczne, z dodatkowym wyposażeniem typu paśnik i pojnik. Odpowiednia klatka dla świnki morskiej zapewni jej długie i zdrowe życie. Wybierz najlepszy dla siebie model spośród klatek Ferplast i Inter Zoo.
Zapewnij swojemu futrzakowi jak najwięcej miejsca, niech to będzie minimum 60-80cm wybiegu + dobra wentylacja. Nie zapomnij o domku (może być drewniany lub plastikowy) i miseczce na pokarm. Przyda się trochę siana, jakieś mało pylące podłoże i klatka jest gotowa na nowego mieszkańca.
Największe modele z firmy Ferplast z powodzeniem mogą służyć jako mebel i dekoracja w Twoim domu, wysoka jakość wykonania i żywe kolory będą przykuwać wzrok domowników i znajomych.
Nie tylko świnki morskie, ale również inne gryzonie hodowane w klatkach wymagają specjalnej wyściółki. Najczęściej do tego celu używane jest specjalnie przygotowane siano, które można kupić w naszym sklepie zoologicznym lub trociny. Wysłana nimi klatka jest bezpieczna i przyjazna dla zwierzęcia.
Pokaż więcej »
Klatki dla świnek morskich
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla świnek morskich zawiera 9 produktów, których cena zaczyna się od 63,96 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter Zoo Rabbit 100 Ocynkowana Klatka dla królików i dużych gryzoni 100x54x41cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!