Karmniki automatyczne

Jeśli nie zawsze jesteś w domu, gdy przychodzi pora na karmienie Twoich rybek - wybierz karmnik automatyczny. Karmniki automatyczne do niezwykła wygoda i precyzja w dostarczaniu pokarmu Twoim podopiecznym.

Marka Eheim, Juwel, Sera czy Tetra to uznani producenci sprzętu i akcesoriów akwarystycznych. Dozowniki pokarmu mają kilka sposobów montażu w akwarium. Możemy je przymocować na pokrywie za pomocą kilku gumowych nóżek zapewniających stabilizację nawet na nierównych powierzchniach lub bezpośrednio na szybie akwarium, dzięki regulowanemu uchwytowi (rozwiązanie dla zbiorników otwartych). Karmniki automatyczne mają możliwość zaprogramowania kilku (np. 3-6) karmień w ciągu dnia. Suchy pokarm jest w nich zabezpieczony i nie wilgotnieje.

Nowoczesne urządzenia mają również systemy dozowania manualnego - za pomocą odpowiedniego przycisku możemy podać pokarm w dowolnym momencie. Niektóre akwaria mają nawet specjalnie przygotowane pokrywy z miejscem na automatyczny karmnik, dzięki czemu jego montaż jest bardzo łatwy.

Pokaż więcej »
Karmniki automatyczne
Eheim 3581 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie
Eheim 3581 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie
208,29 PLN
5.0000 4 opinii
Eheim 3582 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie
Eheim 3582 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie
274,29 PLN
5.000000000 1 opinii
Juwel Karmnik Automatyczny na baterie
Juwel Karmnik Automatyczny na baterie
88,56 PLN
4.8421 19 opinii
Tetra myFeeder karmnik automatyczny
Tetra myFeeder karmnik automatyczny
163,59 PLN
0 0 opinii
Polecane produkty

Kategoria Karmniki automatyczne zawiera 5 produktów, których cena zaczyna się od 88,56 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Tetra myFeeder karmnik automatyczny.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny