JBL CristalProfi e1501 Greenline filtr zewnętrzny

Dostępność:
Czasowo niedostępny
Producent:
Ocena:

Stara cena:
676,50 PLN
627,30 PLN
Czasowo niedostępny

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Filtry JBL Cristal Profi e1501 Greenline czyszczą akwaria w zamkniętym systemie krążenia. Zainstalowana w głowicy filtra, nie wymagająca konserwacji pompa troszczy się o ciągła cyrkulację wody. Woda z akwarium zostaje wypchana do zbiornika / zbiorników złóż filtracyjnych, gdzie opływa złoża z dołu do góry i oczyszczona wyprowadzona zostaje ponownie do akwarium. Filtr ten nie zasysa się samoistnie. Powietrze znajdujące siępoczątkowo w systemie musi zostaćusunięte przed startem. Aby je usunąć należy uruchomić wbudowany system szybkiego startu.

4 lata gwarancji !!!

Właściwości:

  • Energooszczędność - Filtry serii JBL CristalProfi geenline potrzebują do 43 % (w zależności od modelu) mniej prądu niż porównywalne starsze modele.
  • Maksymalna wydajność przy cichej pracy - Nowa technologia silnika umożliwia tak samo efektywną cyrkulację wody w akwarium, jak w starszych modelach. Udoskonalony wirnik pompy, posiadający łożyska ceramiczne gwarantuje prawie niesłyszalną pracę i żywotność urządzenia.
  • Łatwy start - Wbudowany system szybkiego startu umożliwia dziecinnie łatwy start pracy filtra bez uciążliwego zasysania wody. Filtr ten jest wyposażony w złoża filtracyjne i gotowy do podłączenia. Złoża filtracyjne są w ten sposób wybrane, aby zapewniały efektywne mechaniczne i biologiczne oczyszczanie wody. W ten sposób zapewniona jest czysta i zdrowa woda w akwarium. Wszystkie części filtra są bardzo łatwe w montażu i tak skonstruowane, że niemożliwe jest nieprawidłowe ich złożenie. Nie przewidziano rurki spustowej do wpływającej wody, aby ułatwić wygodne wygodne i łatwe wypełnianie materiałów filtracyjnych.
  • Bezpieczeństwo - Nowoczesny, opatentowany blok przyłącza węża zapobiega przypadkowemu wypływaniu wody podczas jego odłączania od filtra.
  • Rzadkie czyszczenie - Bezpośrednio pod głowicą pompy znajduje się nowoczesny, opatentowany kosz filtracyjny Combi, w którym po lewej i prawej stronie znajdują się łatwo dostępne złoża filtracji wstępnej. Przy regularnej wymianie złóż filtracji wstępnej nie potrzeba zbyt często czyścić pozostałych złóż. Nowoczesny system złóż filtracyjnych specjalnie przystosowanych do Cristal Profi serii "e".
  • Kompletnie wyposażony i gotowy do podłączenia - Duży wybór akcesoriów umożliwia łatwe przyłączenie do prawie wszystkich akwariów słodko i słonowodnych.


Obejrzyj prezentację filtra w języku Niemieckim


Dane techniczne CP e701 CP e901 CP e1501
Maksymalna wydajność pompy 700 l/h 900 l/h 1400 l/h
Pojemność akwarium 60 - 200L 90 - 300L 200 - 700L
Wymiary (długość, szerokość, wysokość) 180 x 210 x 350 180 x 210 x 405 200 x 235 x 460
Obudowa filtra 6,1L 7,6L 12L
Kosze filtracyjne 1,2L x 2 1,2 x 3 1,9 x 3
Kosz filtracyjny Combi 1,1L 1,1L 2,3L
Złoża filtracyjne 3,5L 4,7L 8L
Wąż 12/16 12/16 16/22
Napięcie 230 V / 50 Hz 230 V / 50 Hz 230 V / 50 Hz
W 9 11 20

Film

Instrukcja/materiały do pobrania

Szczegółowe opinie o produkcie
Zobacz wszystkie opinie o JBL CristalProfi e1501 Greenline filtr zewnętrzny
(średnia ocena: 5/5, liczba opinii: 1)
5 (5/5)
Z mężem mamy akwarium o pojemności 340L i zdecydowaliśmy się na kupno tego filtra kiedy nasz stary się popsuł zupełnie. Poczuliśmy ogromną różnicę. Ten filtr jest przede wszystkich bardzo cichy, ale cyrkulacja wody jest bardzo dobra. Chociaż nie sprawdzaliśmy energooszczędności to na pewno zjada mniej prądu niż nasz poprzedni, który miał już swoje lata. Mąż, który zajmuje się czyszczeniem akwarium i filtra jest zachwycony natomiast z filtracji wstępnej- dzięki temu ma mniej pracy. Mnie najbardziej cieszy jednak bezawaryjność i cicha praca. Pan, który doradzał nam kupno był bardzo miły i znał się na rzeczy, przesyłka dotarła szybko, dlatego dziękujemy Panu, a innych zachęcamy do zakupów w tym sklepie. Pozdrawiamy Irena i Michał.
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny