Hikari

Marka Hikari zajmuje się produkcją pokarmu przeznaczonego dla skorupiaków oraz ryb. Ten japoński producent dzięki swojemu zaangażowaniu w jakość oraz różnorodność oferowanych produktów stworzył ofertę o zakresie międzynarodowym. Renoma producenta dotarła także do Polski, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni mogąc Państwu zaproponować zakup w ramach stworzonego przez niego asortymentu.

Pokarm dla skorupiaków i ryb marki Hikari dopasowany został do potrzeb organizmu ryb roślinożernych, glonojadów, pielęgnic, welonów, ryb tropikalnych, gatunków drapieżnych, morskich, krewetek, sumów, kirysów, żółwi wodnych, odmian dużych i małych, czy też ryb stawowych. Wśród dodatkowych właściwości, jakie oferuje proponowany przez nas w tej kategorii asortyment, znalazły się natomiast podkreślanie koloru łusek, lekkostrawny skład, czy też podział na pokarm podstawowy i dodatkowy – uzupełniający dietę ryb i skorupiaków, dla których został przeznaczony.

Wiele pozytywnych opinii oraz wysokie standardy, jakimi rządzi się produkcja pokarmów marki Hikari, sprawiają, że jest to niezwykle satysfakcjonująca opcja zakupu dla każdego, kto w łatwy i kompleksowy sposób, chce zadbać o zdrowie swoich ryb, czy też lokatorów krematorium. W połączeniu z automatycznym dozownikiem pokarmu – także dostępny w ofercie naszego sklepu – zapewnienie trzymanym rybom i skorupiakom odpowiedniej diety będzie niezwykle łatwe i komfortowe.

Sprawdź pełną ofertę pokarmów dla ryb i skorupiaków marki Hikari. Najwyższa japońska jakość w dobrej cenie i pełny magazyn.

Pokaż więcej »
Logo - Hikari
Hikari Cichlid Gold mini pokarm wybarwiający dla pielęgnic 250g
Hikari Cichlid Gold mini pokarm wybarwiający dla pielęgnic 250g
23,44 PLN
4.9166666666667 12 opinii
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny