Hikari Sinking Cichlid Excel mini pokarm dla pielęgnic roślinożernych 100g

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
16,47 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Hikari Sinking Cichlid Excel mini to tonący pokarm dla wschodnio-afrykańskich pielęgnic roślinożernych.

Hikari Sinking Cichlid Excel to specjalnie wyselekcjonowany pokarm dla ryb roślinożernych. Dzięki precyzyjnie dobranej kombinacji składników, granulat cechuje się wysokimi właściwoś¬ciami odżywczymi, jest łatwo przyswajalny, wspaniale uwydatnia ubarwienie oraz przyczynia się do intensyfikacji wzrostu ryb.

Ten wspaniały pokarm może być stosowany zarówno w karmieniu pielęgnic afrykańskich jak i wielu innych gatunków roślinożernych ryb tropikalnych.

Głównym składnikiem są kiełki pszenicy, lucerny, soi i słonecznika, charakteryzujące się wysoką zawartością witaminy E pozwalającej rybom długo zachować zdrowie i wigor. Ponadto kiełki słonecznika zawierają między innymi duże ilości kwasu linoleinowego, który usprawnia działanie narządów wewnętrznych oraz znacznie podnosi aktywność rozrodczą. Kiełki roślin są także łatwo przyswajalne, co pozwola rybom w pełni wykorzystać wszystkie substancje mineralne.

W trosce o najwyższą jakość używanych surowców, do produkcji karmy wykorzystywane są wyłącznie półprodukty renomowanych producentów. Spirulina użyta w tym granulacie pochodzi z laboratorium hodowlanego Hicari i jest mieszanką o najwyższej biologicznej czystości i jakości.

Karmienie:
Podawać tyle aby rybki były w stanie zjeść w ciągu 2-3 minut, 1 do 3 razy w ciągu dnia. Można łączyć na zmianę z cichlid staple, complete, gold czy bio-gold, co dobrze wpływa na odporność i witalność ryb.

Skład:
Proteiny surowe 37%, tłuszcz surowy 6%, włókna surowe 3%, popiół 15%, wilgotność 10%.

Opakowanie: 100g.

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny