Hery Shampooing Sec Poils Longs - Suchy szampon dla psów długowłosych 400ml

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
102,71 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Hery Shampooing Sec Poils Longs to delikatny puder w aerozolu, opracowany na bazie składników naturalnych, w tym skrobii ryżowej.

Hery Shampooing Sec Poils Longs nie zawiera talku i minerałów, które wysuszają skórę i włos, dzięki czemu można go stosować dowolnie często. Pozwala przywrócić sierści czystość między kąpielami. Wchłania brud i tłuszcz.

Hery Shampooing Sec Poils Longs przeznaczony jest dla psów długowłosych o sztywnej lub koziej sierści ( shih-tzu, pekińczyki, biardy). Jest nieoceniony w przygotowaniu do wystaw: poprawia szorstkość, zwiększa objętość szaty a także intensyfikuje biel.
Do pielęgnacji psów o długiej, jedwabistej sierści się nie nadaje, bo ją usztywni.

Sposób użycia:

Osłonić ręką oczy oraz nos zwierzęcia. Spryskiwać sierść z odległości 20 - 30 cm, odginając kolejne jej warstwy tak, żeby puder dostał się aż do skóry. Pozostawić na kilka minut a następnie sierść wyszczotkować.
Uwaga: przed użyciem należy odwrócić pojemnik do góry dnem i mocno wstrząsnąć aż do usłyszenia kuleczki, ponieważ nieużywany przez dłuższy czas puder osiada na dnie opakowania.

Rady:

• Preparat jest niezwykle przydatny do przygotowania psów do wystaw. Wybiela i rozjaśnia sierść oraz zwiększa jej objętość.
Na wystawie, jeśli temperatura otoczenia zbliża się do zera, należy pojemnik trzymać w ciepłym miejscu, ponieważ w niskich temperaturach urządzenie rozpylające może się blokować.

• Przy pomocy preparatu można przed wystawą zamaskować plamy na sierści. W tym celu należy spryskać sierść punktowo z odległości 2 - 3 cm. Nie wyszczotkowywać, tylko wetrzeć puder palcami. Uważać, żeby preparat nie dostał się do oczu.

Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.

Opakowanie: 400ml

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!