Filtry kaskadowe

Filtry kaskadowe to relaks, przyjemność dla oka i filtracja w jednym. Zewnętrzne urządzenie do filtracji gwarantuje nie tylko sprawne oczyszczanie wody w akwarium czy terrarium, ale także tworzy mały, relaksacyjny strumień wody, który dodaje uroku dla całego stworzonego przez Ciebie podwodnego świata.
Filtry kaskadowe są bardzo uniwersalne - w ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rodzajów urządzeń, które prócz filtracji, tworzą wodospad wodny. Filtracja odbywa się głównie za pomocą gąbek i ceramiki, ale jak wspominaliśmy - filtry te są bardzo uniwersalne i bez problemu możesz wymienić wkład, dostosowując system filtracji do własnych potrzeb.
Oferta obejmuje szereg filtrów kaskadowych, które możesz dopasować zarówno do małego akwarium lub terrarium, jak i do większych wodnych zbiorników. Dzięki filtracji, ryby które znajdują się pod Twoją opieką zyskają czystszą wodę, a Ty prócz rzadszej konieczności wymiany wody, jednocześnie będziesz mógł cieszyć się dekoracyjnym wodospadem tworzonym przez kaskadowy filtr.
Pamiętaj, aby dopasować filtry względem wydajności (liczy się tu rozmiar akwarium lub terrarium, w jakim ma zostać zainstalowane urządzenie). Możesz również wybrać rodzaj wkładu, który stanie się filtracyjną podstawą całego systemu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz poradzić się w kwestii doboru filtra - zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy również do zapoznania się z obszerną ofertą przygotowaną przez nasz sklep - wybierz już teraz zewnętrzny filtr kaskadowy i ciesz się krystalicznie czystą wodą w akwarium.
Pokaż więcej »
Filtry kaskadowe
Aqua Clear 20 filtr kaskadowy
Aqua Clear 20 filtr kaskadowy
97,42 PLN
4.6250 16 opinii
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
123,49 PLN
4.9167 12 opinii
Aqua Clear 50 filtr kaskadowy
Aqua Clear 50 filtr kaskadowy
152,52 PLN
5.0000 10 opinii
Aqua Clear 70 filtr kaskadowy
Aqua Clear 70 filtr kaskadowy
207,87 PLN
4.8571 7 opinii
Aquael FZN-1 filtr kaskadowy do akwarium
Aquael FZN-1 filtr kaskadowy do akwarium
97,17 PLN
4.8333 6 opinii
Aquael FZN-2 filtr kaskadowy do akwarium
Aquael FZN-2 filtr kaskadowy do akwarium
113,53 PLN
4.9565 23 opinii
Aquael FZN-3 filtr kaskadowy do akwarium
Aquael FZN-3 filtr kaskadowy do akwarium
136,53 PLN
4.7778 9 opinii
Polecane produkty

Kategoria Filtry kaskadowe zawiera 10 produktów, których cena zaczyna się od 97,17 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Fluval C2 filtr kaskadowy do akwarium 115l.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny