Femanga Aqua Brazil 250ml

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
27,99 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

FEMANGA Aqua Brazil

 

Preparat przekształcający każdy rodzaj wody wodociągowej na potrzebny rodzaj wody tropikalnej - zarówno pod względem twardości ogólnej jak i pH. Preparat pozwala dostosować i utrzymać parametry wody na stałym poziomie.

Femanga Aqua Brazil zakwasza wodę kranową pozwalając osiągnąć i utrzymać pH w granicach 5.5 - 6.5. Środek ten przyczynia się również do ograniczenia ilości szkodliwych bakterii i grzybów. Jest skutecznym stymulatorem tarła paletek i innych ryb z dorzecza Amazonki.

UWAGA:

Dokonywanie znaczących korekt w zakresie twardości i pH w zasiedlonym już akwarium powinno przebiegać z dużą ostrożnością , gdyż duże wahania są szkodliwe dla fauny i flory w akwarium. Najlepiej rozcieńczyć AQUA BRAZIL w osobnym naczyniu i dozować w małych dawkach jednocześnie mierząc parametry wody. Z uwagi na bezpieczeństwo ryb i roślin zabieg ten powinien być rozłożony w czasie, nawet na kilka dni.

Dawkowanie zależne jest od wyjściowej twardości ogólnej wody (GH)

Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny