Eheim 3581 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie

Dostępność:
Dostępny
Producent:
Ocena:

Cena:
208,29 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Eheim 3581 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie.

Karmnik automatyczny sterowany elektronicznie podający pokarm do 4 razy dziennie o zaprogramowanych godzinach, - możliwość stosowania pokarmów suchych:

  • pojemność 100ml,
  • posiada przycisk pozwalajacy podawać pokarm w dowolnym momencie,
  • wybór porcji: pojedyncza-podwójna,
  • unikalny system zapobiegajacy zawilgoceniu pokarmu,
  • sygnalizacja zużycia baterii,
  • przyciski odporne na zachlapanie.
  • wymiary: 13,8cm x 7cm x 6,2cm
Szczegółowe opinie o produkcie
Zobacz wszystkie opinie o Eheim 3581 Automatyczny dozownik pokarmu na baterie
(średnia ocena: 5/5, liczba opinii: 4)
5 (5/5)
Towar jeszcze nie przetestowany. Sam przebieg transacji doskonały. Począwszy od kontaktu a skończywszy na tempie wysyłki.
5 (5/5)
Dozownik zainstalowany został w szkolnym akwarium i spisuje się znakomicie. Wystarczy krótka wizyta raz w tygodniu, żeby sprawdzić ilość pozostałego pokarmu. Polecam.
5 (5/5)
Gorąco polecam produkt. Proste urządzonko. Mała rzecz, a bardzo funkcjonalna. Rybki są też bardzo zadowolone :) Polecam zarówno dozownik, jak i profesjonalnego Sprzedawcę.
5 (5/5)
Automatyczny karmnik do ryb Eheim 3581 to dobrze wykonana solidna konstrukcja z dobrej jakości tworzywa. Wszystkie elementy są ze sobą dobrze spasowane. Karmnik jest dobrze wyważony, bez obaw można go postawić na pokrywie akwarium - tak było w moim przypadku. Zestaw wyposażony jest w imadło mocujące urządzenie do ścianki akwarium, z którego nie korzystałem. Duży pojemnik na pokarm, oraz możliwość płynnej regulacji otworu dozowania pokarmu pozwala precyzyjnie ustawić dawki karmień ryb. Karmnik jest urządzeniem programowalnym wyposażonym w zegar, w którym można ustawić cztery różne pory karmienia z dokładnością do jednej minuty. W ramach karmienia programuje się ile razy pojemnik z karmą ma wykonać obrót - jeden lub dwa. Programowanie karmień wykonuje się praktycznie intuicyjnie. Karmnik bardzo dobrze radzi sobie z każdym rodzajem karmy suchej, takiej jak płatki, granulat, suszona rozwielitka. Dla akwarium 100L z maksymalną obsadą ryb żyworodnych zawartość pojemnika starcza na około 18 dni (jedno karmienie dziennie, z jednym obrotem pojemnika, otwór dozowania pokarmu ustawiony na 50%). W karmieniu zastosowałem mieszankę pokarmów suchych - płatki, granulat i rozwielitka. W karmniku zainstalowałem nowe baterie alkaliczne dobrej jakości. Podsumowując w moim przypadku karmnik spełnił swoje zadanie i sprawdził się. Na co dzień wolę karmić ryby ręcznie, bo są to stworzenia żywe i należy je regularnie doglądać, jednak w sytuacji dłuższych lub krótszych nieobecności w domu karmnik "zadba" o to, by nasze rybki nie były głodne. Karmnik został zamówiony w sklepie Glonojad - realizacja i dostawa błyskawiczna.
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!