Klatki dla szczurów

Szczury są zwierzętami niezwykle inteligentnymi, w związku z tym, jeśli nie zapewnisz im godziwych warunków do życia w klatce, w której przyjdzie im spędzać znaczną część ich szczurzego żywota, szybko staną się osowiałe i będą chorować. Jakie zatem powinny być klatki dla szczurów?

 

Szczury w swoim naturalnym środowisku najlepiej czują się w stadzie, dlatego w warunkach domowych dobrze im się żyje np. w duecie. Żeby było im wygodnie - zapewnij im klatkę dużą i wysoką. Pamiętaj też, że mały szczurek szybko urośnie i klatka, która wydawała Ci się w porządku, szybko może przestać być dla niego odpowiednia.


Przy zakupie klatki zwróć również uwagę na to, żeby ich plastikowa podstawa nie była zbyt płytka (elegancko wysypiesz wtedy ściółkę i nie trzeba będzie nieustannie biegać po pokoju ze szczotką i zmiotką) i wykonana z mocnego i bezpiecznego dla Twojego pupila tworzywa. Dodatkowo, rzeczą wręcz niezbędną jest to, by dół klatki łatwo można było oddzielić od góry, gdyż zdecydowanie przyspiesza to czyszczenie apartamentu Twojego ogoniastego przyjaciela.

Klatki dla małych zwierząt, które oferujemy w Sklepie Zoologicznym Glonojad, spełniają wszystkie warunki, by stać się bezpiecznym i wygodnym domem dla Twojego gryzonia - dbamy o to, by materiał, z którego są wykonane, był odpowiednio ocynkowany, by klatka miała optymalną ilość drzwiczek oraz by można było w łatwy sposób instalować w niej dodatkowe elementy (domki, platformy, poidełka, hamaki, przeszkody i półki).

Klatki Inter-Zoo (model Chinchilla, Squirrel oraz Remy) z dodatkowym wyposażeniem to gwarancja, że Twój szczur będzie miał możliwość zbilansowanego rozwoju, do którego z całą pewnością potrzebuje: dostępu do świeżej wody i pożywienia, możliwości uwicia sobie bezpiecznego gniazdka w specjalnym domku oraz ruchu - szczury to przecież zwierzęta uwielbiające najróżniejsze pozycje akrobatyczne.

Szczur na wolności dużo się porusza, magazynuje sobie jedzenie na zapas, chowa się w ciemnych i bezpiecznych miejscach oraz pokonuje przeszkody, które przed nim stawia zewnętrzny świat - umożliwij mu to także w zaciszu swojego własnego domu.

 


Pokaż więcej »
Klatki dla szczurów
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla szczurów zawiera 8 produktów, których cena zaczyna się od 126,69 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter Zoo Squirrel 60 Klatka Ocynkowana dla wiewiórek i szczurów 59x36x65cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!