Klatki dla królików

Przestronne klatki dla królików dużych i miniaturowych. Wygodne, bezpieczne, z dodatkowym wyposażeniem typu paśnik i pojnik. Odpowiednia klatka dla królika zapewni mu długie i zdrowe życie, a Tobie komfort sprzątania i obsługi. Wybierz spośród klatek Ferplast, Animals i Inter Zoo...
Opiekunowie/właściciele królików często popełniają błąd kupując zbyt małe klatki. Pamiętajmy, że te zwierzaki rosną bardzo szybko i nie sugerujmy się rozmiarem młodziutkiego króliczka przy dobieraniu mu odpowiedniego lokum.
Wejście do klatki może się znajdować z boku lub od góry, obydwa rozwiązania są poprawne i mają swoje zalety. Pamiętajmy o ważnych dodatkach typu toaleta, miska, czy pojnik. Pożądanym wyposażeniem są również drewniane domki, w których królik będzie mógł spokojnie odpoczywać czy schronić się jeśli się czegoś wystraszy.
Pokaż więcej »
Klatki dla królików
Polecane produkty

Kategoria Klatki dla królików zawiera 9 produktów, których cena zaczyna się od 63,96 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Inter Zoo Rabbit 100 Ocynkowana Klatka dla królików i dużych gryzoni 100x54x41cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!