Dekoracje do akwarium

Chcesz, żeby Twój zbiornik wyglądał imponująco? Oprócz efektownych roślin i egzotycznych rybek pomyśl też o tym, by zamontować w nim atrakcyjne dekoracje do akwarium.

Żeby nasze akwarium było przyjaznym środowiskiem dla roślin oraz ryb, które w nim hodujemy - stosować w nim musimy różnego rodzaju urządzenia. Czasem zaburzają one estetykę podwodnego świata, którą sobie wymyśliliśmy. Dlatego warto zaopatrzyć się w efektowne dekoracje do akwarium, które zbliżą jego wygląd do naturalnych warunków występujących w przyrodzie.
Dekoracyjne osłony filtra firmy Juwel imitują strukturę naturalnego podwodnego klifu. Mocowane za pomocą silikonu są łatwe w przytwierdzeniu do urządzenia. Tło Cliff Dark w kolorze ciemnym lub jasnym podkreśli głębię każdego zbiornika. Tła można docinać do docelowej wielkości akwarium.

Naturalne łupiny orzecha kokosowego firmy JBL Cocos Cava do idealna kryjówka i miejsce do składania ikry. Moduły tarasowe z lekkiego tworzywa to dekoracje do akwarium, które nie wpływają na właściwości wody.

Pokaż więcej »
Dekoracje do akwarium
Polecane produkty

Kategoria Dekoracje do akwarium zawiera 18 produktów, których cena zaczyna się od 10,70 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Juwel Tło Root 59x55cm.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!