Chemia akwarystyczna

Chemia akwarystyczna renomowanych producentów. W pełni bezpieczna dla Twoich ryb oraz innych organizmów wodnych. Poznaj szeroki wybór środków, które pomogą Ci rozwinąć hodowlę.

Zbyt wysokie stężenie fosforanów w wodzie naszego akwarium doprowadza do namnażania się glonów. Dzięki odpowiednim preparatom możemy zlikwidować ten problem. Środki takich producentów jak Easy-Life, Femanga, Ikola czy JBL są bezpieczne dla ryb, bezkręgowców i roślin oraz nie wywołują żadnych szkodliwych działań ubocznych. Chemia do akwarium wzbogaca również wodę w niezbędne dla ryb i roślin minerały oraz makroelementy takie jak wapń, magnez, sól, potas czy chlorki, siarczany i węglany. Preparaty te wiążą oraz neutralizują chlor i metale ciężkie zawarte w wodzie wodociągowej (tzw. kranówce). Niektóre z nich zawierają nawet antystresowe witaminy z grupy B! Uzdatniacze do wody akwariowej są niezbędne w hodowli krewetek wymagających wody miękkiej. Produkty z obszaru chemii akwarystycznej to także łatwo przyswajalne i wydajne nawozy węglowe, testy do wody słonej oraz słodkiej, lekarstwa dla ryb, bakterie nitryfikacyjne jak również środki do podwyższania bądź obniżania wartości pH.

Pokaż więcej »
Chemia akwarystyczna
Polecane produkty

Kategoria Chemia akwarystyczna zawiera 331 produktów, których cena zaczyna się od 4,43 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Tropical Torfin 30ml.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!