Chemia akwarystyczna

Chemia akwarystyczna renomowanych producentów. W pełni bezpieczna dla Twoich ryb oraz innych organizmów wodnych. Poznaj szeroki wybór środków, które pomogą Ci rozwinąć hodowlę.

Zbyt wysokie stężenie fosforanów w wodzie naszego akwarium doprowadza do namnażania się glonów. Dzięki odpowiednim preparatom możemy zlikwidować ten problem. Środki takich producentów jak Easy-Life, Femanga, Ikola czy JBL są bezpieczne dla ryb, bezkręgowców i roślin oraz nie wywołują żadnych szkodliwych działań ubocznych. Chemia do akwarium wzbogaca również wodę w niezbędne dla ryb i roślin minerały oraz makroelementy takie jak wapń, magnez, sól, potas czy chlorki, siarczany i węglany. Preparaty te wiążą oraz neutralizują chlor i metale ciężkie zawarte w wodzie wodociągowej (tzw. kranówce). Niektóre z nich zawierają nawet antystresowe witaminy z grupy B! Uzdatniacze do wody akwariowej są niezbędne w hodowli krewetek wymagających wody miękkiej. Produkty z obszaru chemii akwarystycznej to także łatwo przyswajalne i wydajne nawozy węglowe, testy do wody słonej oraz słodkiej, lekarstwa dla ryb, bakterie nitryfikacyjne jak również środki do podwyższania bądź obniżania wartości pH.

Pokaż więcej »
Chemia akwarystyczna
Polecane produkty
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
98,40 PLN 123,49 PLN
Ikola Mikroorganizmy 100ml
Ikola Mikroorganizmy 100ml
9,84 PLN

Kategoria Chemia akwarystyczna zawiera 331 produktów, których cena zaczyna się od 4,43 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: Tropical Torfin 30ml.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!