Cesar Millan - Jak uszczęśliwić psa

Dostępność:
Czasowo niedostępny
Producent:

Cena:
35,99 PLN
Czasowo niedostępny

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

98 skutecznych rad i wskazówek, jak uszczęśliwić swojego psa. Ich autor Cesar Millan – znany na całym świecie psi behawiorysta, “Zaklinacz psów”, rehabilituje zwierzęta, stosując metodę spokojnie asertywną. Przy okazji zmienia też zachowanie ich właścicieli. Dzięki tej książce możesz stać się mądrym przywódcą stada!

Poznaj metodę treningową Cesara Millana i spraw, by Twój pies był mądry i szczęśliwy!

Oto prawdziwe kompendium wiedzy o wychowaniu psów, prezentujące „Metodę treningową Cesara” – wskazówki i techniki są podzielone według konkretnych problemów, co sprawia, że korzystanie z nich jest proste. Niezależnie od tego, jak długo jesteś właścicielem psa, dzięki tej książce zrozumiesz różnice w sposobie postrzegania świata pomiędzy psami a ludźmi, i sprawisz, że twoje życie z pupilem stanie się szczęśliwsze. Znajdziesz tu informacje dotyczące:

  • Podstaw psiej psychologii;
  • Zachowań instynktownych;
  • Osiągania stanu równowagi i wyznaczania granic;
  • Radzenia sobie z najczęstszymi złymi zachowaniami;
  • Wyboru psa odpowiedniego dla twojej rodziny;
  • Pomagania twojemu psu w przystosowywaniu się do zmian życiowych.


To błyskotliwa, łatwa w użyciu i pełna niezwykłych spostrzeżeń dotyczących zachowania ludzi i psów książka, która zainspiruje do zmiany każdego, kto chciałby, aby jego czworonóg żył tak, jak żyłby w przyrodzie – znając swoje miejsce w stadzie i będąc szczęśliwym. Poznasz dzięki niej inspirujące historie psów i ich właścicieli, którym pomógł autor w trakcie swojej praktyki oraz nowego programu – Przywódca stada, w którym Cesar rehabilituje psy ze schronisk i pomaga im znajdować nowe domy.

Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!