Cafortan suplement witaminowo - mineralny dla psów 600 tabletek

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
105,99 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Cafortan to tabletki dla psów gwarantujące podstawę biologiczną dla prawidłowego metabolizmu.

Syplement diety zawiera tak ważne dla dobrego, zdrowego rozwoju psa witaminy, minerały, mikroelementy oraz aminokwasy, które  naturalnie w tej postaci wystepują tylko w wyszukanych drożdżach, peptonach, roślinach oraz hemoglobinie.Odpowiedni również jako suplement surowej diety

Cafortan to cała szeroka skala substancji,odpowiednio dobranych pod kątem fizjologii psa, pozytywnie wpływających na jego zdrowie oraz witalność od wieku szczenięcego aż do okresu późnej starości. Naturalne, wyważone proporcje występujących substancji pozwalają nie tylko na pełne ich działanie, ale również potęgują wzajemnie ich skuteczność.

Cafortan jest bardzo efektywnym dodatkiem do codziennego pokarmu poprawiającym ogólny stan zdrowia psa, jak równiez jego witalność.

Cafortan to preparat, który należy podawać prewencyjnie w celu zapobiegania braków żywieniowych, aby zagwarantować psu zdrowy rozwój oraz witalność od wieku szczenięcego aż do okresu późnej starości.
Cafortan wspiera poprzez swój cenny, niezbędny do życia i dobrej kondycji skład ogólne samopoczucie psa, jego system odpornościowy, rozwój kośćca, pomaga utrzymać lśniącą sierść.
Podwyższa również przyswajalność pokarmu, a przez to kondycję psa. Pomaga zapobiec błędom żywieniowym, jak np. wynikających z jednostronnego odżywania, gwarantuje sukces w hodowli psów.

Psy zostały w takim stopniu udomowione, że zapomniano całkowicie, że należą do zwierząt mięsożernych. Gotowa karma, jak i samodzielnie przygotowany pokarm, nie stanowi gwarancji na to, że pies otrzyma wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje. Może to być przyczyną wielu chorób, awitaminozy i tym podobnych skutków źle przeprowadzonej diety.

Również podczas szkolenia lub innych sytuacjach o wzmożonym stresie jak wystawy psów, polowanie, zawody Cafortan oferuje optymalne zaopatrzenie organizmu psa we wszystkie istotne sładniki.

Cafortan jest praktycznie wolny od sodu. Minimalna zawartość tłuszczu jest wyłącznie pochodzenia roślinnego (np. cennej lecytyny). Wyważony stosunek wapnia do fosforu 2:1, jest dla psa domowego najbardziej korzystny, co powoduje, że są one bardzo łatwo przez jego organizm przyswajalne i wykorzystywane.

Cafortan jako suplement diety może być dodawany do pokarmu psów każdego wieku. Jednak, ze względu na wysoką zawartość mikroelementów oraz witaminy D3, w dawkach nie większych niż 20% dziennej porcji karmy.

Dawkowanie:
Codziennie w 2 - 3 racjach
Waga ciała psa:

  • do 5 kg: 3 tabletki
  • do 10 kg: 6 tabletek
  • do 20 kg: 12 tabletek
  • do 30 kg: 18 tabletek

Miara:
3 tabletki Cafortanu na 5 kg wagi ciała.
1 tabletka Cafortanu = 500 mg.

Opakowanie: 600 tabletek

Cafortanu nie można gotować oraz mieszać z jeszcze gorącymi potrawami, gdyż wiekszość biologicznych substancji zostanie uszkodzona.

Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!