Aquarium Systems Skimmer 1200 - odpieniacz białek

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
1117,20 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Aquarium Systems Skimmer  to filtr przeznaczony do zmiorników morskich.

Skimmer usuwa z wody słonej m.in. tłuszcze, kwasy tłuszczowe, kwasy organiczne, aminy, lipidy, fosforany, fenole, węglowodany.

Wprowadzana do urządzenia woda jest spieniana przez drobne pęcherzyki powietrza.Odpieniacz wyposażony w dysze Venturi, specjalna konstrukcja sprawia, iż woda z drobnymi pęcherzykami powietrza wprawiana jest wewnątrz komory głównej w ruch spiralny w górę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wydłużony został czas kontaktu pęcherzyków powietrza z wodą przez co wydajność odpieniacza w znaczący sposób wzrosła.

Następnie piana unosząca się na powierzchni wody przelewa się do oddzielnej komory, w której zbierają się skondensowane zanieczyszczenia w postaci ciemnego płynu. Oczyszczona woda natomiast wraca do zbiornika.

Prawidłowo funkcjonujący odpieniacz może usunąć dużą część odpadów organicznych zanim zostaną one rozłożone przez bakterie w filtrze biologicznym. W znaczącym stopniu obniża to przyrost azotanów i fosforanów.

  1. Komora na osady
  2. Wylot wody z regulowanym przepływem
  3. Wlot wody   
  4. Duża komora do odpieniania


Odpieniacz moze być zawieszony na krawędzi akwarium(na zewnątrz jak i wewnątrz), może pracować umieszczony w sumpie. Odpieniacz przeznaczony do akwarium o maksymalnej pojemności 1200 litrów.

  • Wydajność 2200l/h
  • Wysokość podnoszenia 250cm
  • Moc 42W
  • Do akwarium max 1200L
Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie

Ostatnio oglądane produkty

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!