Aquarium Systems Combi San 250ml

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Cena:
58,47 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Aquarium Systems Combi San to naturalny i wysokowydajny prepatar zawierający zestaw mikroelementów, pierwiastków śladowych, a także zwiazków organicznych wspomagających prawidłowy wzrost i rozwój fauny w akwarium morskim.

Preparat zawiera mi.in. takie pierwiastki jak: żelazo, magnez, cynk, molibden i wiele innych niezbędnych do prawidlowej równowagi biologicznej.

Szczególnie polecany po uprzednim przefiltrowaniu wody przez węgiel aktywowany. Firma Aquarium Systems jako producent wysokotechnologicznie zaawansowanych produktów jest gwarantem jakości preparatów.

Preparat został wyprodukowany na podstawie receptury Petera Wilkensa - autora wielu wspaniałych książek powięconych życiu rafy koralowej i hodowli zwierząt morskich.

Dozowanie:

  • Algi (Caulerpa, Halimeda, Sargassum, Nitphyllum oraz inne), korale miękkie a także z gat. Zoanthidae - 2 do 5ml tygodniowo na 100 każde 100 litrów wody.
  •  Korale twarde, a w szczególnoci SPS: 1-3 ml tygodniowo na każde 100 litrów wody.
  • Ryby bardzo wymagające i trudne w utrzymaniu, a w szczególności rekiny - 20-30ml tygodniowo na każde 100 litrów wody morskiej.
Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie

Ostatnio oglądane produkty

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!
Poznaj wszystkie nasze sklepy
Tuszmarkt
Świeżo Palona
Glonojad sklep zoologiczny