Aquael Leddy Tube Plant moduł oświetleniowy LED 3W

Dostępność:
Dostępny
Producent:

Stara cena:
68,88 PLN
61,50 PLN

365 dni na zwrot towaru
Rabaty dla stałych Klientów
Tylko oryginalne produkty
Opis produktu

Uniwersalny akwarystyczny moduł oświetleniowy LED. Łączy w sobie najwyższe walory użytkowe z łatwością montażu i uniwersalnością zastosowania. Składa się z nowoczesnej diody LED o mocy 3W, umieszczonej w okrągłej, szklanej tubie, trwale połączonej z przewodem zasilającym.

Wydajność świetlna porównywalna z tradycyjnymi liniowymi świetlówkami, przy oszczędności mocy nawet do 65%. Dioda zapewnia długowieczne użytkowanie, nawet do 50 tyś. godzin ciągłej pracy.

Wersja PLANT jest przeznaczona dla roślin. Emituje światło o temperaturze barwowej 8000 K. W jego widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Zapewnia dzięki temu szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.

Dane techniczne:

  • pobór mocy 3W
  • temperatura barwowa 8000K
  • wymiary 284x62x32mm (długość x obwód x średnica)

Ze względu na swoje wymiary i kształt, Leddy Tube idealnie nadaje się jako dodatkowy moduł do doświetlenia np. boków akwarium lub jako podstawowe oświetlenie w małych zbiornikach.

Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu w warunkach akwariowych, w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.

Instrukcja/materiały do pobrania

Szczegółowe opinie o produkcie

Brak opinii, możesz być pierwszą osobą, która oceni produkt!

Rejestracja Logowanie
Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!