Akcesoria do akwarium

Hodując rybki akwariowe nie możesz poprzestać na zapewnieniu im zbiornika z wodą. Bystrzyki, bojowniki czy kiryski potrzebują o wiele więcej. Pomogą Ci w tym niezbędne akcesoria do akwarium.

Żeby Twoje akwarium dobrze funkcjonowało, a ryby i rośliny rosły zdrowo - musi być ono przede wszystkim czyste. Tylko poprawnie przebiegający proces fotosyntezy sprawi, że Twoja akwakultura będzie godna podziwu. Każdy szanujący się akwarysta pamięta o regularnej wymianie wody oraz innych czynnościach pielęgnacyjnych, do których potrzebne są akcesoria do akwarium.
Sprawdź szeroki wybór odmulaczy, które w sposób wygodny i bezpieczny wyczyszczą dno w Twoim akwarium. Wybierz odpowiednią skrobaczkę do szyb akwariowych, która nie uszkodzi warstwy silikonu. Pomyśl o pływającym magnesie glonowym, który ochroni szyby akwarium przed zadrapaniem.
Akcesoria do akwarium to również automatyczne karmniki, dzięki którym Twoje rybki będą dostawały pokarm o regularnych porach i w określonej ilości. Ponadto polecamy siatki, termometry, kotniki dla narybku oraz węże i przyssawki.

Pokaż więcej »
Akcesoria do akwarium
Polecane produkty
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
Aqua Clear 30 filtr kaskadowy
98,40 PLN 123,49 PLN

Kategoria Akcesoria do akwarium zawiera 193 produktów, których cena zaczyna się od 3,08 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: JBL AquaEX 20 - 45 odmulacz do akwariów.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!