Akcesoria do akwarium

Hodując rybki akwariowe nie możesz poprzestać na zapewnieniu im zbiornika z wodą. Bystrzyki, bojowniki czy kiryski potrzebują o wiele więcej. Pomogą Ci w tym niezbędne akcesoria do akwarium.

Żeby Twoje akwarium dobrze funkcjonowało, a ryby i rośliny rosły zdrowo - musi być ono przede wszystkim czyste. Tylko poprawnie przebiegający proces fotosyntezy sprawi, że Twoja akwakultura będzie godna podziwu. Każdy szanujący się akwarysta pamięta o regularnej wymianie wody oraz innych czynnościach pielęgnacyjnych, do których potrzebne są akcesoria do akwarium.
Sprawdź szeroki wybór odmulaczy, które w sposób wygodny i bezpieczny wyczyszczą dno w Twoim akwarium. Wybierz odpowiednią skrobaczkę do szyb akwariowych, która nie uszkodzi warstwy silikonu. Pomyśl o pływającym magnesie glonowym, który ochroni szyby akwarium przed zadrapaniem.
Akcesoria do akwarium to również automatyczne karmniki, dzięki którym Twoje rybki będą dostawały pokarm o regularnych porach i w określonej ilości. Ponadto polecamy siatki, termometry, kotniki dla narybku oraz węże i przyssawki.

Pokaż więcej »
Akcesoria do akwarium
Polecane produkty

Kategoria Akcesoria do akwarium zawiera 193 produktów, których cena zaczyna się od 3,08 zł. Sklep zoologiczny poleca w szczególności produkt: JBL AquaEX 20 - 45 odmulacz do akwariów.

Dlaczego warto wybrać sklep zoologiczny Glonojad.pl?
365 dni na zwrot towaru

Nie boimy się zwrotów, masz nie 14 dni (zgodnie z ustawą), ale aż 365 dni na darmowy zwrot nieużywanych produktów.

Rabaty dla stałych Klientów

Kupuj u nas regularnie, a możesz otrzymać aż 10% rabatu na swoje zakupy. Wykorzystaj aktualne promocje i wyprzedaże. Najlepsza cena, to się opłaca!

Tylko oryginalne produkty

W ofercie sklepu zoologicznego znajdziesz tylko oryginalne i objęte gwarancją produkty wysokiej jakości. Nie sprzedajemy tanich podróbek niewiadomego pochodzenia.

Najnowsze promocje, najlepsze wyprzedaże Dopisz się i bądź na bieżąco!